Kolejny pojedynek na boisku

02 maja 2013
Drużyna Activ Sport Team CERTUM stoczyła kolejny pojedynek na boisku. Tym razem przeciwnikami byli groźni i bezwzględni stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach pod przewodnictwem Tomasza Semika.

Policjanci zrzuciwszy mundury, wkroczyli na boisko gotowi walczyć o zwycięstwo. Naszą drużyną dowodził niezmiennie Zbigniew Kmieć.

Na twarzach wszystkich zawodników rysował się szeroki uśmiech. To była bardzo dynamiczna i ostra gra. Obydwie drużyny stwarzały wiele groźnych momentów przy bramce przeciwnika. Była to prawdziwa gra nerwów dla obrońców oraz mordercza walka o piłkę dla napastników. Zawodnicy w pocie czoła walczyli o to, by znaleźć się przy piłce. Chłopaki z komendy w tym przypadku wykazali się lepszą taktyką gry i niezauważeni minęli naszych obrońców, umieszczając piłkę w naszej bramce.

Jednogłośnie stwierdziliśmy, że to niskie ciśnienie atmosferyczne spowodowało rozkojarzenie naszej drużyny. Na pewno wyciągniemy z tego spotkania wnioski na przyszłość. A w przypadku rozgrywania meczu przy tak niskim ciśnieniu, drużyna zadeklarowała się wypić więcej kawy.

Dziękujemy Drużynie Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach za bardzo emocjonujące spotkanie przy piłce i gratulujemy zasłużonej wygranej.

Numer kontaktowy

Agencja Asekuracji i Ochrony” rozpoczęła swoją działalność w 1993... 32 330 07 …pokaż numer
Do kontaktu

Działalność społeczna

Od początku naszej działalności włączamy się w różnorodne inicjatywy - kulturalne, społeczne i charytatywne - służące szeroko pojętemu rozwojowi lokalnego środowiska. Pomoc osobom potrzebującym jest moralnym obowiązkiem każdego uczciwego człowieka.

W miarę swoich możliwości wspieramy – nie tylko materialnie – akcje na rzecz osób niepełnosprawnych, wyrównywania szans życiowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, Szkół i Przedszkoli organizujemy pokazy z okazji Dnia Dziecka.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wspomagając działania lokalne przyczyniamy się do rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego regionu, w którym żyjemy.
Więcej