Ochrona Fizyczna Online

22 listopada 2018
Ochrona Fizyczna Online to nowoczesne narzędzie do zarządzania i nadzoru nad pracownikami ochrony. Wszystkie aspekty usług ochrony fizycznej zarejestrowane są i obsługiwane przez jeden, wspólny i intuicyjny interfejs www. Dzięki aplikacji mobilnej oraz zintegrowanym urządzeniom do kontroli obchodów dostarczamy naszym Klientom najwyższą jakość w ochronie.Numer kontaktowy

Agencja Asekuracji i Ochrony” rozpoczęła swoją działalność w 1993... 32 330 07 …pokaż numer
Do kontaktu

Działalność społeczna

Od początku naszej działalności włączamy się w różnorodne inicjatywy - kulturalne, społeczne i charytatywne - służące szeroko pojętemu rozwojowi lokalnego środowiska. Pomoc osobom potrzebującym jest moralnym obowiązkiem każdego uczciwego człowieka.

W miarę swoich możliwości wspieramy – nie tylko materialnie – akcje na rzecz osób niepełnosprawnych, wyrównywania szans życiowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, Szkół i Przedszkoli organizujemy pokazy z okazji Dnia Dziecka.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wspomagając działania lokalne przyczyniamy się do rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego regionu, w którym żyjemy.
Więcej