Raport piłkarski

23 listopada 2012
Druga połowa 2012 r. upłynęła pod znakiem poprawy kondycji i sprawności fizycznej pracowników naszej firmy, co zaowocowało wygraną w meczu piłki nożnej, stoczonym z drużyną LGBS Software. Nasi szanowni i groźni przeciwnicy odeszli od komputerów i w pełnej gotowości stawili się na boisku pod wodzą kapitana Wojciecha Wolnego.

Drużyna Activ Sport Team CERTUM przybyła na mecz w wspaniałych nastrojach, zagrzewana do walki przez Zbigniewa Kmiecia.

Proszę państwa, co to był za mecz…Zawodnicy obydwu drużyn grali fair play i z pełnym oddaniem biegali po płycie boiska. To była naprawdę zawzięta walka. Nie obeszło się bez kontuzji i ran. Ból fizyczny i zmęczenie zostało doszczętnie stłumione przez rządzę zwycięstwa. Napastnicy Active Sport Team CERTUM jednak okazali się skuteczniejsi i ostatecznie umieścili w bramce przeciwników zwycięskiego gola. Cóż to była za radość, trybuny szalały… a zawodnicy nie kryli swej radości. Drużyna LGBS Software z godnością przyjęła porażkę i cieszyła się zwycięstwem przeciwników. Obydwie drużyny przyznały, że najważniejsza w tym spotkaniu była dobra zabawa. Niemniej jednak dziękujemy naszym przeciwnikom za wspaniały mecz i zachęcamy do rewanżu.

Numer kontaktowy

Agencja Asekuracji i Ochrony” rozpoczęła swoją działalność w 1993... 32 330 07 …pokaż numer
Do kontaktu

Działalność społeczna

Od początku naszej działalności włączamy się w różnorodne inicjatywy - kulturalne, społeczne i charytatywne - służące szeroko pojętemu rozwojowi lokalnego środowiska. Pomoc osobom potrzebującym jest moralnym obowiązkiem każdego uczciwego człowieka.

W miarę swoich możliwości wspieramy – nie tylko materialnie – akcje na rzecz osób niepełnosprawnych, wyrównywania szans życiowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, Szkół i Przedszkoli organizujemy pokazy z okazji Dnia Dziecka.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wspomagając działania lokalne przyczyniamy się do rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego regionu, w którym żyjemy.
Więcej