Monitoring obiektów ruchomych

Dane
Informacyjne

Dział Handlowy: 32 330 80 03
Operatorzy stacji monitorowania pojazdów przez 24 godziny na dobę obserwują wszelkie parametry monitorowanych pojazdów. Zachowują przy tym stały kontakt z służbami ratowniczymi. Dzięki znajomości języków obcych bez problemu przekazują informacje nawet zagranicznym organom ścigania. W razie kradzieży pojazdu śledząc trasę jego ruchu wysyłają grupy interwencyjne oraz podają jego położenie pojazdu organom ścigania. Dzięki współpracy z innymi Agencjami Ochrony, interwencja grup możliwa jest na terenie całej Polski oraz w wielu Krajach Europy. Śledzenie aktualnego położenia pojazdu możliwe jest na terenie całego świata. Prawdopodobieństwo odzyskania monitorowanego pojazdu wynosi 99%.

W celu przygotowania oferty dla Państwa  proszę o kontakt z naszym działem handlowym.

Numer kontaktowy

Agencja Asekuracji i Ochrony” rozpoczęła swoją działalność w 1993... 32 330 07 …pokaż numer
Do kontaktu

Działalność społeczna

Od początku naszej działalności włączamy się w różnorodne inicjatywy - kulturalne, społeczne i charytatywne - służące szeroko pojętemu rozwojowi lokalnego środowiska. Pomoc osobom potrzebującym jest moralnym obowiązkiem każdego uczciwego człowieka.

W miarę swoich możliwości wspieramy – nie tylko materialnie – akcje na rzecz osób niepełnosprawnych, wyrównywania szans życiowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, Szkół i Przedszkoli organizujemy pokazy z okazji Dnia Dziecka.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wspomagając działania lokalne przyczyniamy się do rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego regionu, w którym żyjemy.
Więcej