Systemy alarmowe (SSW i N)

Dane
Informacyjne

Dział Handlowy: 32 330 80 03
System alarmowy  to znakomity  i nieskomplikowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa obiektu oraz jego użytkowników. Nasi instalatorzy w pełni profesjonalny sposób doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązania pod kątem zabezpieczenia państwa rodziny oraz mienia. Wieloletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń  pozwala nam na stwierdzenie, że system alarmowy w domu, mieszkaniu lub sklepie jest w dzisiejszych czasach niemal niezbędnym wyposażeniem. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na montaż systemu przygotujemy indywidualną ofertę, dobierając odpowiednie urządzenia oraz przedstawimy koszty całego przedsięwzięcia. 

Gwarantujemy serwis gwarancyjny oraz okresowe przeglądy systemów.

Numer kontaktowy

Agencja Asekuracji i Ochrony” rozpoczęła swoją działalność w 1993... 32 330 07 …pokaż numer
Do kontaktu

Działalność społeczna

Od początku naszej działalności włączamy się w różnorodne inicjatywy - kulturalne, społeczne i charytatywne - służące szeroko pojętemu rozwojowi lokalnego środowiska. Pomoc osobom potrzebującym jest moralnym obowiązkiem każdego uczciwego człowieka.

W miarę swoich możliwości wspieramy – nie tylko materialnie – akcje na rzecz osób niepełnosprawnych, wyrównywania szans życiowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, Szkół i Przedszkoli organizujemy pokazy z okazji Dnia Dziecka.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wspomagając działania lokalne przyczyniamy się do rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego regionu, w którym żyjemy.
Więcej