Systemy telewizji przemysłowej (CCTV)

Dane
Informacyjne

Dział Handlowy: 32 330 80 03
Telewizja przemysłowa to powszechnie znana i ceniona forma zabezpieczeń sklepów, stacji benzynowych, banków, zakładów pracy oraz wielu innych obiektów. Coraz częściej jest wykorzystywana przez osoby prywatne do obserwacji otoczenia swoich domów. System telewizji oparty jest na urządzeniach wysokiej  jakości i niezawodnych w różnych warunkach. Nasi doświadczeni w branży pracownicy przygotują dla Państwa koncepcję oraz zaprojektują dowolny system zabezpieczeń  z wykorzystaniem najnowszych  produktów oraz technologii. 

Profesjonalnie, szybko, z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomiamy system i gruntownie przeszkolimy obsługę. Stosowane przez nas urządzenia posiadają atest i homologację dopuszczające do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.

Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz okresowe przeglądy systemów.

Numer kontaktowy

Agencja Asekuracji i Ochrony” rozpoczęła swoją działalność w 1993... 32 330 07 …pokaż numer
Do kontaktu

Działalność społeczna

Od początku naszej działalności włączamy się w różnorodne inicjatywy - kulturalne, społeczne i charytatywne - służące szeroko pojętemu rozwojowi lokalnego środowiska. Pomoc osobom potrzebującym jest moralnym obowiązkiem każdego uczciwego człowieka.

W miarę swoich możliwości wspieramy – nie tylko materialnie – akcje na rzecz osób niepełnosprawnych, wyrównywania szans życiowych i edukacyjnych dzieci i młodzieży z Domów Dziecka, Szkół i Przedszkoli organizujemy pokazy z okazji Dnia Dziecka.

Jesteśmy głęboko przekonani, że wspomagając działania lokalne przyczyniamy się do rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego regionu, w którym żyjemy.
Więcej